Sztuczne rzęsy a tusz do rzęs

Sztuczne rzęsy są bardzo popularne wśród kobiet. Wydatek na przedłużanie rzęs jest porównywalny z miesięcznym kosztem zakupu tuszu do rzęs. Przeważającym argumentem wykonywania tego zabiegu kosmetycznego jest komfort i wygoda w codziennym użytkowaniu.

Rzęsy sztuczne pozwalają nam zaoszczędzić czas. Czynności związane z nakładaniem, poprawianiem oraz demakijażem zajmują przeciętnie do 30 minut każdego dnia. Zaoszczędzony czas możemy przeznaczyć na odpoczynek czy aktywność fizyczną. Dzięki nowoczesnym i nieszkodliwym klejom, nie musimy obawiać się o uszkodzenie sztucznych rzęs podczas tańca czy porannego biegu.

Zabieg powinien być wykonany u profesjonalisty. Poprzez swoje doświadczenie i umiejętności potrafi nam doradzić długość i odcień rzęs, tak aby nasz makijaż wyglądał naturalnie.

Sztuczne rzęsy może stosować każda osoba. Niezależne jest to od noszenia okularów czy soczewek. Kosmetyczkę należy uprzedzić w przypadku alergii, ze względu na to że możemy być uczuleni na składnik zawarty w kleju.